Born in Roma Donna Green Stravaganza
Een houtachtig bloemenparfum, gecreëerd door de extravagante mix van een sensueel Lapsang Souchong thee-akkoord en een weelderige jasmijn absolute.

De delicate jasmijn versterkt het hart van de mix met de zonnige bloemaccenten, en onthult de moderne vrouwelijkheid van deze noot.
Zoete maar rokerige vleugjes vanille-extract voegen een betoverende touch toe aan deze sensuele reis, waardoor de extravagantie een hoog niveau bereikt. Het vanille-extract is duurzaam verkregen en vervaardigd voor het merk, volgens de Valentino Beauty-methode.
Lapsang Souchong Thee-akkoord Jasmijn Absolute Vanille-extract
T70036705/1 (Amérique du Nord Aqua/Water/Eau • North America Aqua/Water/Eau)
Y70036704/1 (Mixte Aqua/Water • European/US Aqua/Water)
Z70036703/1 (Mixte Aqua/Water Nano • European/US Aqua/Water Nano)
We hopen dat u blij bent met uw aankoop. Als u van gedachten veranderd bent, dan kunt u uw bestelling, binnen 14 dagen vanaf de dag dat het bezorgd werd, retourneren in overeenstemming met het retourbeleid van Valentino Beauty, for a refund.
Alle in aanmerking komende bestellingen worden terugbetaald via de betaalmethode die is gebruikt voor de aankoop van de originele bestelling.
Let op, we accepteren het retourneren van online bestellingen niet in onze retailshops.
Tijdens de uitverkoop en feestdagen kan het langer duren voordat de retourzendingen ons bereiken. U kunt erop vertrouwen dat we ons best doen om het bedrag terug te betalen binnen onze gebruikelijke termijnen.
Voor voorwaarden en het volledige retourbeleid zie onze Algemene Verkoopvoorwaarden.
U WILT MELDING DOEN VAN EEN DEFECT, ONJUIST OF ONTBREKEND PRODUCT?Neem contact op met onze klantenservice via ons Contactformulier onderaan de website.
Kies bij Reden voor contact - 'Online retourneren'.
Als u melding doet van een beschadigd of defect item, voeg dan een foto van het beschadigde product bij als bewijs als u het formulier verstuurt.
